Wie zou mij kunnen helpen met het volgende:
Ik ben in het bezit van een AK 427 Cobra, bjr 2016.
Op de auto zitten in het geheel geen bevestigingspunten en/of bevestigingsmateriaal voor een cabriokap. Ook ben ik niet in het bezit van een kap met hierbij behorende onderdelen.
Ik wil op de Cobra een op maat gemaakte kap van stof laten maken. In een kleur welke bij die van de auto past. (blauw)
Is iemand in het bezit van een AK Cobra met hierop een fabriekskap van AK, met de bijbehorende zijruiten in een frame?
Mijn kapmaker wil graag zien hoe e.e.a. gemaakt, bevestigd is en moet worden bevestigd. Vandaar deze oproep.
Ik ben reeds in gesprek met de AK fabriek in Engeland, waar men mij een “prefab kap” wil leveren.
Deze kap is dus niet geheel afgemaakt/afgewerkt, waardoor mijn kapmaker de kap en de zijruiten wel exact op maat kan maken.
De AK fabriek kan natuurlijk ook een kap maken en deze plaatsen, maar men gaf aan de Cobra zeker 5 werkdagen nodig te hebben om dit te kunnen doen.
Dit is voor mij geen optie.
Mochten er nog vragen of onduidelijkheden zijn, dan hoor ik dit graag.
Met een vriendelijke Cobra groet,
Ron Sonntag.