Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.


Berichten - Marcel B

Pagina's: [1] 2 3 ... 29
1
Het Cobra café / Vakbladen in de Kitcar wereld.
« Gepost op: oktober 02, 2021, 16:24:23 pm »
Goede middag,

Een paar jaar geleden heb ik van Rocco een behoorlijke stapel van diverse vakbladen t.b.v onze kitcars (in de brede zin van het woord) mogen ontvangen. Deze heb ik inmiddels doorgenomen en voor geïnteresseerden is hier ook gelijk de mogelijkheid om ze te lezen.

Het betreffen de volgende bladen van meerdere jaartallen tussen 2010 en 2018
- Superseven
- Kitcar
- Kits4all, van de KKC Nederland

Ben je geïnteresseerd, kom ze gerust halen. Heb je ze doorgeworsteld dan kun je hier mogelijk een ander clublid weer blij mee maken.

Ik hoor het graag als je ze wil lezen en tzt wil ophalen.



2
Algemene techniek / Re: startmotor-probleem?
« Gepost op: augustus 17, 2021, 13:55:52 pm »
Hallo CJ,

Dat is goed nieuws, fijn dat dit is opgelost, nu de overige puntjes op de i zetten.

3
Algemene techniek / Re: startmotor-probleem?
« Gepost op: augustus 06, 2021, 21:30:53 pm »
Hallo Nieuwbie,

Heb je toevallig ook een naam, dat maakt het wat persoonlijker.

Lastig probleem en in dat geval moet ik even kort aan mijn situatie denken en bij mij speelde het volgende.

1e maal starten geen probleem en met enige regelmaat kwam het voor dat ik een 2e of 3e maal starten leek of de accu leeg was en moeilijk door zijn compressie heen ging. Ook ik had een prima startmotor en een goede accu.
Vreemd maar na verloop van tijd kwam ik er achter dat dit wordt veroorzaakt door de ontsteking. Ik heb de ontsteking beter afgesteld en het probleem was over.

Nu geef jij aan dat vroeger geen start problemen had, een goede accu en startmotor. Dus misschien is het de ontsteking die niet goed staat afgesteld, controleer deze incl. de vervroeging (vacuüm)
Bij mij hielp het al door de ontsteking iets vroeger of later te zetten.

Verder loopt je accu naar verloop van tijd leeg, dus ergens is er sprake van lekstroom. Dit zou je indien je de Cobra wegzet de hoofdschakelaar uit kunnen zetten. Is dan het probleem opgelost kun je daarna per zekering de verschillende stroom kringen op de zelfde manier kunnen controleren totdat je weet in welke stroomkring een lekstroom zit.

Ben zeer benieuwd of dit uiteindelijk het probleem is, succes en ik hoor graag tzt wat het is geweest.

4
Cobra Meetings / Re: Pubmeeting zondag 6 juni
« Gepost op: juni 06, 2021, 19:59:18 pm »
Pub meeting nieuwe versie?

Vandaag lekker via de binnen wegen vanuit Amersfoort met 3 Cobra’s naar Culemborg gereden. Gastvrij ontvangst met koffie en vers gemaakt gebak. Bijgekletst en onze rit vervolgd met een 4e Cobra ook weer via de binnenwegen naar Werkendam.

Leuk en goed ontvangst, drankje en een bijzonder eenvoudige rit, 3x links en toch ongeveer 1 uur in een geweldige mooie omgeving gereden. Knap bedacht.
Terugkomend nog een drankje en gezellig bij gepraat.

Aansluitend weer richting huis, uiteraard lekker op de binnendoor wegen.

Mij bevalt deze nieuwe manier van onze Pub meeting wel, top gedaan bestuur en laten we het op deze manier voortzetten. En bedankt voor deze leuke dag 👍


5
Het Cobra café / Re: Dat is schrikken !
« Gepost op: juni 03, 2021, 19:37:03 pm »
Hé Rocco,

Moeilijk te zien, is het een Dacia of een Ford die achter je rijd? Schikken is het zeker 😂😂😂

6
Cobra: algemene discussie / Re: 3de remlicht
« Gepost op: april 29, 2021, 20:05:58 pm »
Erg netjes gedaan ✅ en mooi in het geheel gespoten.

7
Algemene techniek / Re: verstelbare achteruit kijk spiegel
« Gepost op: april 27, 2021, 17:29:35 pm »
Hallo Rocco,

Onderkant vast aan de body en een heel klein knikje waar deze scharniert.
Dan een beugeltje aan de bovenzijde raam waar deze word ingehaakt en dan een lange moer links en recht schroefdraad om het aan te draaien

8
Algemene techniek / Re: verstelbare achteruit kijk spiegel
« Gepost op: april 27, 2021, 10:56:35 am »
Hallo Rob,

Ik heb de uitvoering met stang, volgens mij is deze stang ook om de voorruit in positie te houden maar dat weet ik niet 100% zeker.

Zoals Rocco aangeeft trilt deze iets, maar dit is eenvoudig op te lossen door tussen de achterzijde ophanging spiegel en het glas een transparant kleef druppeltje te plaatsen.

Europaspares UK of carbuildersolutions UK kun je deze mogelijk ook krijgen.

Succes

9
Cobra: algemene discussie / Re: 3de remlicht
« Gepost op: april 16, 2021, 10:41:47 am »
Hallo Frank,

Zekers, ik heb al meerdere malen ervaren tijdens een leuk rustig toertochten en we kijken lekker om ons heen dat ik op mijn navi zag dat ik moet afslaan, remmen, indraaien en dan hoor je een hoop gegil van banden achter je.

Blijkt dat de volgers ook lekker om zich heen kijken en het gaat zeker helpen als er een derde remlichtte zichtbaar is.
Niet alleen voor mij maar ook voor de volgers.

Gelukkig is het altijd goed gegaan.

10
Cobra: algemene discussie / Re: 3de remlicht
« Gepost op: april 15, 2021, 14:24:01 pm »
Hallo Rocco,

Zeer benieuwd hoe het er uit gaat zien, in rust als brandend.

Fototje tzt zou leuk zijn

11
Motoren en versnellingsbakken / Re: injectie-systemen
« Gepost op: april 09, 2021, 11:06:51 am »
Hallo Geert,

Op het programma Wheeler Dealers op YouTube met vermelding Cobra kwam ik een uitlaatsysteem tegen welke bijdraagt in een lagere CO2 uitstoot. Het merk uitlaatsysteem is Vortex en is ontwikkeld in Engeland.

Kijk er eens naar, mogelijk kan dit in jou side pipes gemonteerd worden. Of het echt goed werkt durf ik je niet te zeggen omdat ik hier geen ervaring mee heb.

12
Het Cobra café / COVID en Cobra tijd
« Gepost op: maart 26, 2021, 19:57:17 pm »
Hallo allemaal,

Vandaag viel in deze lastige tijd van COVID de Papersnake in de bus.
Snel een eerste blik door het blad, en ik zie al een leuk aantal artikelen die mijn interesse heeft gewekt.

1 van deze artikelen kwam overeen met een aantal jaren geleden over een elektrische Cobra, en dat was net voor 1 april. Dit zet me even aan het denken, toeval of niet 🧐🤔

Maar we hebben weer leuk leesvoer voor deze bijzondere periode, dank aan die gene die de Papersnake mogelijk hebben gemaakt of een bijdrage hebben geleverd 👍👍👍

13
Voorstellen / Re: Voorstellen Rick Willems
« Gepost op: maart 21, 2021, 11:41:02 am »
Welkom Rick,

Goede keus en het is altijd geweldig je droom waar te maken, hou ons op de hoogte op het forum met eventueel foto’s.
Ook als je vragen hebt op het forum is veel te vinden of leden delen hun ervaring met je.

Succes met bouwen en het laten uitkomen van je droom.

14
Het Cobra café / Re: Winterslaap
« Gepost op: maart 21, 2021, 11:37:08 am »
Goed bezig mannen,

Vanuit mijn kant kan ik het volgende winterse werk melden, echter ik zal niet op tijd klaar zijn als het Cobra seizoen begint.

- al het polyester van het interieur aangepast. (stoelen, dashboard en omranding)
- stoelverwarming voorbereid
- 3e remlicht in de omrandend gemaakt (veiligheid is ook een aandachtspunten)
- interieur ligt nu bij de interieur specialist, en dat is geduldig wachten tot het klaar is.
- nieuwe Spax schokdemper besteld (achterzijde)
- motor olie en remvloeistof worden in deze weken nog vervangen
- 4 nieuwe banden, rij ik nog even door of vervang ik deze meteen voordat het seizoen begint

Dus ik hoop voor eind april weer te rijden en te genieten van mijn Cobra op de weg, voor die tijd wordt mijn geduld op de proef gesteld.  :D

-

15
Voorstellen / Re: nieuw forumlid
« Gepost op: januari 13, 2021, 20:03:13 pm »
Welkom Rob,

Van harte gefeliciteerd met je nieuwe aanwinst en je lidmaatschap dat je hier veel plezier van mag hebben. Dus welkom bij de club.

Verder zijn we uiteraard heel blij dat je een groot liefhebber bent van de AC Cobra en dat je op een mooie plek met terres in Nederhorst hebt die we graag met onze Cobra’s zullen bezoeken, zeker als we weten dat de eigenaar hier al naar uitkijkt.

Nog mooier zijn uiteraard de parkeerplaatsen voor de deur met opschrift Cobra’s only en een speciale Cobra stamtafel

Verder een Ford USA shop, veel mooier kan het niet meer worden, dus ik voorziende dat je een gewaardeerd gaat worden.

Welkom Rob

👍🥳😎😃

Pagina's: [1] 2 3 ... 29